Ogrodzenia panelowe

SystemY panelowe to dobry sposób na ogrodzenie

Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D to profesjonalny, najczęściej stosowany system ogrodzeniowy, który łączy w sobie wytrzymałą, solidną, stabilną konstrukcję z estetycznym wyglądem. Ogrodzenia panelowe producent wykonuje jako przetłaczane 3D i jest to produkt wysokiej jakości, trwale zabezpieczony antykorozyjną warstwą cynku ogniowego przed korozją oraz jej niepożądanymi skutkami. Producent ogrodzeń panelowych oferuje malowanie proszkowo na kolory z palety ral:

  • Ogrodzenie panelowe
Montaż ogrodzeń panelowych
Nasze systemy umożliwiają montaż ogrodzeń panelowych wraz z funkcjonalnymi elementami gwarantującymi wygodne użytkowanie, są to:
  • Bramy dwuskrzydłowe
  • Furtki
  • Wideofony
  • Bramy przesuwne
  • Domofony
  • Nowoczesne rozwiązania automatyczne
Ogrodzenia panelowe producent zabezpiecza za pomocą najlepszych technologii antykorozyjnych. Dzięki temu nie wymagają one konserwacji oraz zachowują swój atrakcyjny wygląd przez długie lata.
Istnieje możliwość dopasowania koloru do indywidualnych potrzeb klienta
Czarny
Zielony
Antracytowy
Brązowy
SYSTEM OGRODZEŃ PANELOWYCH SKŁADA SIĘ Z:
Panel ogrodzeniowy
1
Paneli kratowych - wykonanych z prętów stalowych grubości 5,0mm pionowych i poziomych zgrzewanych punktowo o odpowiedniej liczbie przetłoczeń, co decyduje o sztywności i stabilności panela.
2
Słupków ogrodzeniowych - wykonanych z profili stalowych zamkniętych o przekroju prostokątnym 60x40mm.
3
Zamknięcie słupków daszkiem z tworzywa sztucznego w kolorze.
Wysokość słupków dostosowana do wymiarów poszczególnych paneli.
Akcesoria montażowe - wykonane są ze stali nierdzewnej. Montaż ogrodzeń panelowych jest łatwy i może odbywać się na podmurówce prefabrykowanej, która chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Szeroki wybór paneli, różne wysokości, duża gama kolorów pozwoli Państwu na zaprojektowanie swojego otoczenia.
PARAMETRY PANELI
Szczegółowe dane panelu ogrodzeniowego
System ogrodzenia panelowego to dobry sposób na ogrodzenie na Śląsku:
Posesji prywatnych
Parkingów
Supermarketów
Terenów przemysłowych
Magazynów
Osiedli mieszkaniowych
Szkół i obiektów użytkowych
Obiektów sportowych
Ogródków jordanowskich dla dzieci
SPRAWDŹ REALIZACJE - OGRODZENIA PANELOWE

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.