OGRODZENIA INNE

OGRODZENIA ŁUPANE
Ogrodzenie z pustaka łupanego odznacza się wysokimi walorami estetycznymi . Wyróżnia je wyjątkowa wytrzymałość , trwałość oraz jakość. Jest odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Jest to zasługą właściwości, jakimi odznacza się pustak łupany-materiał z którego wykonane jest ogrodzenie łupane. Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które kolorem i strukturą imitują kamień naturalny. Są mrozoodporne, odporne na wilgoć ,oraz inne czynniki atmosferyczne ,odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Ogrodzenie łupane to inwestycja na długie lata.

Szeroka gama kolorów ułatwia dopasowanie ich do zaprojektowanego ogrodzenia i gustu klienta . Ogrodzenie łupane można uzupełnić dodatkowo na przykład o elementy drewniane,aluminiowe,kute.
OGRODZENIA SIATKOWE
Siatka jest tanim i popularnym sposobem ogradzania terenu wokół posesji, działki, firmy. Pasuje do przestrzeni miejskiej, terenów podmiejskich i rolniczych. Jest neutralna, nie dominuje nad architekturą, a dyskretnie ją otacza, skutecznie chroniąc przed intruzami, dziką zwierzyną.

Jaka siatka ?Najczęściej mamy do czynienia z dwoma typami siatki:
 • Siatka stalowa pleciona ślimakowo ocynkowana , oraz ślimakowo ocynkowana powlekana o różnych grubościach drutu, o różnych wysokościach i w kilku kolorach.
 • Siatka stalowa zgrzewana ocynkowana,malowana o prostokątnych oczkach . Wykonana jest z twardego drutu,specjalnie profilowanego by nadać siatce odpowiednią sprężystość. Dostępne są różne wysokości siatki,różne średnice drutów oraz kilka wymiarów oczek.
 • Siatka leśna to najtańsze rozwiązanie ogrodzenia danego terenu. Szeroki wybór siatek leśnych o różnych wysokościach i zagęszczeniu oczek dolnych,pozwala na ich wykorzystanie do ogrodzenia terenów leśnych,autostrad,dróg szybkiego ruchu,stanowią zabezpieczenie upraw przed dzikami,zającami,sarnami.

O stabilności ogrodzenia z siatki decydują odpowiednio:

 • Słupki
 • Zaczepy do słupków
 • Drut naciągowy
 • Napinacze
 • Pręty napinające
 • Przelotki
OGRODZENIA TYMCZASOWE
Ogrodzenia tymczasowe - to przenośne ogrodzenia o lekkiej konstrukcji.
Stawiane są na określony okres czasu w celu odgrodzenia terenu od okolicy,zabezpieczenia mienia , zapewnienia bezpieczeństwa na placu budowy. Ogrodzenia tymczasowe muszą spełniać podstawowy warunek jakim jest szybki montaż i demontaż ogrodzenia. Nadają się one do wielokrotnego zastosowania w każdym terenie.

Jakie ogrodzenie tymczasowe wybrać, by odpowiednio zabezpieczyć teren budowy ?Najbardziej ekonomicznym i najbardziej popularnym rozwiązaniem jest:
 • SIATKA PLECIONA za jej pomocą z łatwością wyznaczymy teren budowy, montując ją na drewnianych słupach. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się tam, gdzie teren nie wymaga szczególnego zabezpieczenia, np. przed kradzieżą
 • TYMCZASOWE PEŁNE polecane są do grodzenia placów budowy,terenów przemysłowych, wszędzie tam gdzie muszą być często przemieszczane oraz mają zapewnić dyskrecję przed wścibskimi oczami przechodniów,jak również zabezpieczenie przed pyleniem z placu budowy.
 • TYMCZASOWE AŻUROWE polecane są do grodzenia placów budowy,terenów przemysłowych, wszędzie tam gdzie nie jest wymagana dyskrecja przed ciekawskimi przechodniami czy zabezpieczenie przed pyleniem z placu budowy.
OGRODZENIA KUTE
Ogrodzenia kute to wizytówka domu ,są wyjątkową dekoracją każdej posesji. Uznawane za eleganckie i luksusowe. Charakteryzuje je duże i bogate wzornictwo. Są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, według ustalonego wzoru. Z mnóstwa kutych kwiatów, końcówek czy wzorów możemy stworzyć nietuzinkową kompozycję. Są masywne, stabilne, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przęsła ogrodzeniowe są dokładnie ocynkowane i malowane, dzięki czemu nie musimy poświęcać czasu na konserwację.
Kształt, wzór, wysokość takiego ogrodzenia są dowolne i zależą od inwestycji inwestora.
OGRODZENIA ALUMINIOWE
To ogrodzenie,stworzone z myślą o tych którzy cenią sobie nowoczesność, oryginalność. Doskonale wkomponuje się w tło każdego budynku. Ogrodzenia te zapewniają prywatność,ochronę ,bezpieczeństwo każdej posesji.
Aluminium to materiał nierdzewny, który nie ulega korozji. Dodatkowo elementy ogrodzenia poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej . Pokryte utwardzoną w wysokiej temperaturze powłoką która dodatkowo chroni i nadaje ogrodzeniom wieloletnią trwałość . Profile aluminiowe malowane są proszkowo, co zapewnia duży wybór kolorystyki z palety kolorów ral. Niewątpliwą zaletą tego typu ogrodzeń jest długa żywotność i odporność na działanie czynników atmosferycznych.
 • Profile szerokie
 • Profile wąskie
 • Różne układy profili
 • Wybór kolorów
SPRAWDŹ REALIZACJE - INNE

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.